Młodszy Specjalista ds. Finansów i Administracji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lipno, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Lipno

Zakres zadań:

  • Współpraca z działami księgowości oraz kadr i płac
  • Stały kontakt mailowy i telefoniczny w języku angielskim z siedzibą firmy we Włoszech
  • Zbieranie danych dotyczących procesów księgowo-finansowych
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą na czas nieokreślony po 3miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w godzinach biurowych (8-16)
  • Możliwości rozwoju

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy związanej z administracją/księgowością/finansami
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i pokrewne)
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials