Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Analiza umów pod kątem zapisów dotyczących fakturowania

• Pozyskiwanie i księgowanie odczytów liczników urządzeń w celu cyklicznego rozliczenia kontraktu

• Generowanie i księgowanie faktur vat – w zgodzie z zapisami kontraktów, zamówień umów i przepisów w tym zakresie prawa podatkowego

• Obsługa administracyjna w zakresie księgowanych faktur vat (wysyłka do Klienta, wystawianie duplikatów faktur, obsługa not korygujących)

• Rozpatrywanie ewentualnych reklamacji w zakresie prawidłowości wystawionej faktury

• Współpraca z działami wewnętrznymi

• Sporządzanie zestawień i raportów dla Klientów, Przełożonego i wewnętrzne potrzeby

• Końcowe rozliczenia kontraktów – zgodne z ich zapisami i wewnętrznymi procedurami

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki finansowe lub administracyjne

• Doświadczenie w zakresie obsługi i wystawiania faktur vat

• Doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta

• Znajomość podstawowych przepisów dotyczących prawa podatkowego w zakresie wystawiania faktur vat będzie dodatkowym atutem

• Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, zorganizowanie

• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Umowę o pracę tymczasową

• Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji

• Możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport,  ubezpieczenie grupowe)

• Szkolenie wdrażające i niezbędne narzędzia pracy

• Miłą atmosferę pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.