Młodszy specjalista ds. faktur

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Pracę od zaraz na pełny etat
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pakiet szkoleń wdrażających

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w formie stażu lub praktyk w dziale finansowym
  • Chęć dojazdu do pracy - firma znajduje się w Bielanach Wrocławskich
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Komunikatywność, dokładność, skrupulatność

Zadania:

  • Skanowanie faktur oraz wystawianie korekt do faktur
  • Uzgadnianie sald
  • Wprowadzanie korekt faktur oraz zamówień do systemu
  • Kontakt z Klientem zewnętrznym w j. angielskim, posprzedażowa obsługa klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy