Młodszy specjalista ds. eventów

OptiBuy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kupuj mądrze, myśl perspektywicznie!

OptiBuy to ludzie, którzy wspierają polskie i zagraniczne korporacje w doskonaleniu warunków i struktury działań zakupowych. Dostarczamy usługi inteligentnego doradztwa w obszarze zakupów: od analizy poprzez doradztwo strategiczne, kończąc na pełnym wdrożeniu proponowanych rozwiązań włącznie z narzędziami IT.

Eksperci z OptiBuy charakteryzują się dogłębną znajomością działań zakupowych, procesów produkcyjnych, struktur organizacyjnych, a także handlowego i technicznego know-how. Podstawą usług doradczych jest zasada Co-Gdzie-Jak, a co to oznacza dowiesz się dołączając do naszego zespołu :)

Aktualnie do naszej drużyny poszukujemy: Młodszy specjalista ds. eventów

Jakie będą Twoje główne obowiązki?
W czerwcu OptiBuy we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego będzie organizować seminarium zakupowe. Szukamy młodej osoby, która chciałaby zdobyć doświadczenie i wesprzeć nasz zespół marketingu przy organizacji tego wydarzenia oraz cyklicznych konferencji Procon/Polzak.

Chcemy, żebyś wspierał nas w:

  • promocji wydarzenia w mediach branżowych i środowisku akademickim,
  • pozyskiwaniu partnerów i sponsorów
  • zapraszaniu prelegentów i koordynacji z nimi programu,
  • przygotowywaniu tekstów na stronę

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zależy nam na tym, żebyś miał zapał do pracy, był komunikatywny, zaangażowany i żebyś nie bał się rozmawiać przez telefon.
  • dobrze by było jeśli miałbyś już pierwsze doświadczenie w organizacji eventów (np. w ramach koła naukowego lub organizacji studenckiej).
  • #musthave
  • angielski na poziomie C1

Co damy Ci w zamian?

  • pracę w atmosferze pozbawionej presji w nowoczesnym biurze z mchem na ścianach. (Jest to mech dekoracyjny ;))
  • kartę sportową, opiekę medyczną, owoce i ciastka do wyboru do koloru.
  • pracę przy ciekawym projekcie.

Prezentacja firmy

OptiBuy to ludzie, którzy wspierają polskie i zagraniczne korpora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja