ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Praca w fińskiej firmie specjalizującej się w produkcji wielkoformatowych laminatów etykietowych
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Realna możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Krótki proces rekrutacji przebiegający w dobrej atmosferze
  • Manpower Premium - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU

Wymagania:

  • Poszukujemy osoby zainteresowanej odbyciem stażu w dziale eksportu międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Oferta skierowana jest do studentów i absolwentów kierunków związanych z transportem, logistyką, administracją lub pokrewnych; ważna jest dla nas także umiejętność komunikacji w języku angielskim

Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji eksportowej w tym dokumentów do realizacji odprawy celnej
  • Wsparcie w realizacji i zgłoszeniu procedur celnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy