Młodszy Specjalista ds. eksportu – bez doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Praca w skandynawskiej firmie zajmującej się produkcją wielkoformatowych laminatów etykietowych
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Praca w miłej atmosferze, w przyjaznym zespole
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

Zadania:

  • Wsparcie działu obsługi klienta eksportowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials