Młodszy Specjalista ds. Controllingu

BSK Return S.A.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Działu Controllingu Grupy Kapitałowej BSK Return S.A. poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. Controllingu

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie analiz oraz raportów zgodnych ze standardami GK,
  • Przygotowywanie oraz rozbudowa modeli controllingowych,
  • Monitorowanie kosztów projektów,
  • Przygotowywanie bieżących raportów wewnętrznych,
  • Porządkowanie dokumentacji controllingowej,
  • Wsparcie prac raportowych Kontrolera Finansowego GK.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe bądź w trakcie studiów zaocznych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności analityczne,
  • Skrupulatność, zaangażowanie, terminowość.

Nasza oferta:

  • Praca w miłym, dynamicznym i ambitnym zespole,
  • Elastyczny czas pracy (7 – 16),
  • Karta Benefit,
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju, wsparcie merytoryczne na start,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa