Młodszy Specjalista ds. controllingu

Elester-PKP Sp. z o.o.

Łódź, 90-569, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• obieg dokumentów finansowo-księgowych,
• konsolidowanie i integrowanie danych,
• udział w sporządzaniu sprawozdań, raportów i rozliczeń związanych z zamykaniem okresów księgowych,
• współudział w przygotowaniu prognoz finansowych, budżetów,
• kontrola realizacji założeń budżetowych oraz analiza odchyleń,
• wsparcie w prowadzeniu projektów,
• rozwój i tworzenie narzędzi raportowych i kontrolingowych,
• tworzenie raportów, zestawień i analiz finansowych,

Wymagania

Wymagania:
• pasja do liczb,
• wykształcenie wyższe, w zakresie: finanse, rachunkowość lub ekonomia,
• dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
• odpowiedzialność oraz zdolność analitycznego myślenia,
• praktyczna znajomość systemów klasy ERP,
• doskonała organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, skrupulatność,
• motywacja, zaangażowanie, profesjonalizm w działaniu oraz terminowość,
• umiejętność pracy pod presja czasu,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• ukończony I – II stopień kursu z zakresu księgowości,

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
• współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LUX-MED, • dodatkowe benefity pracownicze,
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse