(Młodszy) Specjalista ds. Controllingu Personalnego

Antal Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Location: Tychy

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia, możliwości długotrwałej współpracy?

Posiadasz (pierwsze) doświadczenie w obszarach: HR / Finanse / Controlling w dużej organizacji?

Chcesz używać j. angielskiego w codziennej pracy?

Jeśli tak - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • planowanie i kontrola budżetu zatrudnienia i wynagrodzeń Grupy,
  • analizowanie danych kadrowo-płacowych i benefitów pracowniczych w oparciu o dane wewnętrzne oraz dane rynkowe, tworzenie raportów i rekomendacji zmian,
  • udział w przygotowaniu narzędzi controllingowych do budżetowania i raportowania,
  • udział w procesach badań wynagrodzeń poprzez udział w raportach płacowych,
  • zapewnienie obsługi administracyjnej benefitów pracowniczych,
  • współpraca z lokalizacjami rozproszonymi geograficznie w zakresie analiz, budżetów i innych procesów controlingu personalnego HR.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, finanse, controlling),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny,
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point), w tym prezentowanie informacji zarządczych na podstawie analiz,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i na wielu projektach równocześnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę w grupie,
  • dyskrecja i wysoka kultury osobista,
  • terminowość, odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie.

Otrzymujesz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • szansę na rozwój przy wsparciu zespołu,
  • świadczenia ZFŚS, dofinansowania,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kursy i szkolenia.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl