Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Młodszy Specjalista ds. controllingu personalnego

Kraków, małopolskie

Inpost S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie planowania i rozliczania kosztów pracy,
  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów na potrzeby działu personalnego oraz biznesu,
  • Przygotowywanie założeń do budżetu kosztów pracowniczych i kontrola jego wykonania,
  • Prognozowanie, planowanie i analizowanie poziomu i struktury zatrudnienia,
  • Projektowanie i monitorowanie KPI w zakresie procesów HR-owych,
  • Wsparcie analityczne dla HR Business Partnerów oraz kierownictwa HR,
  • Tworzenie narzędzi usprawniających pracę działu HR,
  • Udział w innych projektach HR.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość metod i narzędzi analizy danych i raportowania,
  • Zaawansowana znajomość Ms. Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznych,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność budowania relacji ze współpracownikami.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
  • Możliwość tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań w obszarze raportowania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej, dopłata do miejsca postojowego, elastyczne godziny pracy, możliwość sporadycznej pracy zdalnej.

Grupa Kapitałowa Integer.pl SA jest jedną z najskuteczniejszych firm pocztowych w... Europie. Zaledwie w 3 lata Grupa wprowadziła swoje Paczkomaty® InPost na rynki takich krajów, jak: Australia, Chile, Wielka Brytania, Irlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Arabia Saudyjska, Cypr, Słowacja, Czechy, Polska, Włochy, Kolumbia, a także Kostaryka, Salwador oraz Gwatemala.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Human Resources , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja i sekretariat