Młodszy Specjalista ds. Business Intelligence  i Hurtowni Danych

Katowice, śląskie

Agata S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie oraz utrzymywanie istniejących procesów hurtowni danych;
  • Tworzenie nowych procesów w hurtowni danych;
  • Tworzenie nowych raportów, w tym również dla Zarządu, dyrektorów oraz kierowników spółki;
  • Analizowanie danych oraz szybkie rozwiązywanie problemów;
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu i firmy;
  • Bezpośrednia podległość pod Menadżera ds. BI i Hurtowni Danych.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenia (mile widziane studia o profilu analizy danych i/lub Business Intelligence);
  • Znajomość SQL oraz T-SQL;
  • Znajomość baz danych (narzędzie SQL Server);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów;
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Tableau, Qlik, Cognos lub Power BI);
  • Mile widziana znajomość kontroli wersji (GitLab, GitHub);
  • Mile widziana znajomość narzędzi ETL;
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mile widziani absolwenci/absolwentki studiów wyższych lub studenci/studentki ostatniego roku studiów.

Prezentacja firmy

AGATA to firma z polskim kapitałem i o polskich korzeniach.
Dzięki swej długoletniej... działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów.

Dlaczego warto pracować w AGATA ?
Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który ze względu na nieustanny rozwój sieci salonów AGATA tworzy nowe miejsca pracy. Jako spółka dynamicznie rozwijająca się pragniemy, aby z AGATĄ rozwijali się również pracownicy, dlatego dbamy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w firmie, organizując systematyczne szkolenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Praca dla studenta , Praca Inne