Młodszy specjalista ds. badań i analiz marketingowych

Kopalnia Soli Wieliczka

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • analiza makro otoczenia Kopalni szczególnie pod kątem trendów i zjawisk występujących na rynku turystyki w tym analiza otoczenia konkurencyjnego Kopalni
  • stałe monitorowanie wielkości i struktury ruchu turystycznego w Kopalni, sezonowości, wielkości sprzedaży w poszczególnych segmentach rynku, liczby turystów zagranicznych według państw
  • przygotowywanie cyklicznych zestawień dotyczących wyników sprzedaży według poszczególnych profilów działalności
  • realizacja projektów badawczych w tym badań satysfakcji i lojalności klientów, badań profili klientów, badań produktu
  • współpraca z agencjami badawczymi
  • monitorowanie ruchu w serwisach internetowych Kopalni
  • analiza efektywności działań reklamowych w Internecie w tym weryfikacja KPI
  • analiza działań w obszarze mediów społecznościowych
  • monitorowanie trendów w e-commerce
  • współpraca z Działem Marketingu i Komunikacji w zakresie wsparcia dla istniejących i planowanych produktów

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w obszarze badań i analiz marketingowych (w tym badań pierwotnych i desk research)
  • doświadczenie w zakresie analityki e-commerce
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu marketingu
  • biegła znajomość Microsoft Excel (praca z dużą ilością danych)
  • dobra znajomość Google Analytics, Google TagManager oraz innych narzędzi związanych z analityką internetową
  • znajomość narzędzi służących do monitorowania wizerunku marki w Internecie
  • wysoko rozwinięte umiejętności analizy i interpretacji danych, wyciągania na ich podstawie wniosków, przygotowania rekomendacji
  • umiejętność sporządzania czytelnych raportów i prezentacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dokładność, bardzo dobra organizacji czasu pracy

Możemy Tobie zaoferować:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca 8h/dzień pn-pt)
  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie + premia miesięczna)
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego)
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w branżowych szkoleniach (budżet szkoleń przeznaczony dla działu)
  • możliwość udziału w firmowych spotkaniach integracyjnych
  • ciekawą, ambitną, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji – działamy nieprzerwanie od XIII wieku

Prezentacja firmy

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka