Młodszy Specjalista ds. audytu z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej z obowiązkiem pojawienia się w biurze raz na 3 tygodnie (biuro w Warszawie lub Wrocławiu)
  • Godziny pracy: 8:00-16:00 / 9:00-17:00
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wynagrodzenie za pracę w domu, dostęp do platform szkoleniowych, dofinansowanie do certyfikatów, premie uznaniowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z podstawową znajomością pojęć z zakresu rachunkowości i audytu
  • Od 0 do 1 roku doświadczenia zawodowego w zakresie podstawowej księgowości
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1) oraz angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Silne zdolności interpersonalne
  • Duże umiejętności logicznego myślenia i rozumowania.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w zarządzaniu audytem, sprawozdawczością i dokumentacją
  • Identyfikowanie potencjalnych problemów audytowych lub nietypowych relacji
  • Pomoc w stosowaniu pojęć z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej podczas prac audytowych oraz sprawdzanie dokładności raportów i dokumentacji
  • Dokumentowanie wykonania określonych procedur audytowych, kontroli i procesów
  • Pomoc w tworzeniu dokumentów audytowych i księgowych dla klientów
  • Pomoc w zbieraniu danych finansowych od klienta, analizowanie i badanie dokumentacji pod kątem ewentualnych ryzyk

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy