Młodszy Specjalista ds. aplikacji IT

Work-Point

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Centrum Usług Wspólnych dla naszego Klienta, Lidera branży energetycznej poszukujemy pracowników na stanowisko, dające możliwość zdobycia doświadczenia również osobom kończącym studia :

Numer referencyjny: Mł-SP/ds/IT
Miejsce pracy: Gliwice (śląskie)
rodzaj pracy: tymczasowa umowa o pracę od zaraz

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie utrzymania  aplikacji w Obszarze Sprzedaży i Obsługi Klientów oraz - rozwiązań analitycznych z nimi związanych we współpracy merytorycznej z Klientami.
- Pełnienie funkcji II linii wsparcia użytkowników aplikacji w Obszarze Sprzedaży i Obsługi Klientów oraz rozwiązań analitycznych we współpracy z Centrum Wsparcia IT.
- Współpraca z dostawcami aplikacji obsługiwanych przez Biuro oraz monitorowanie poziomu usług świadczonych przez dostawców.
- Realizacja zadań dotyczących wsparcia  i rozwoju utrzymywanych aplikacji.
- Administrowanie powierzonymi systemami.
- Zarządzanie dostępami użytkowników.
- Projektowanie raportowania z baz utrzymywanych  systemów.
- Przeprowadzanie okresowego przeglądu diagnostycznego działania administrowanych systemów.
- Prowadzenie dokumentacji programowej i eksploatacyjnej wykonanych zmian i usprawnień w eksploatowanych systemach.
- Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych.
- Przestrzeganie obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie informatyczne,
- podstawowa znajomość środowiska Windows Server,
- umiejętność tworzenia podstawowych zapytań bazodanowych MSSQL,
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
- umiejętność pracy w zespole,
- cierpliwość, zaangażowanie i umiejętność słuchania,
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane:
- znajomość technologii i administracji platformami MS SharePoint 2010, 2013, 2016 lub SharePoint On-line,
- ogólna znajomość programowania,
- umiejętność pisania skryptów PowerShell,
- konfiguracja IISa.

Oferujemy:
- pracę w dużej korporacyjnej firmie, ciekawą, pełną nowych wyzwań,
- możliwość poznania nowoczesnych aplikacji pracowniczych i systemów komunikacji wewnątrzzakładowej,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje na zajmowanym stanowisku.
- możliwość pracy zdalnej.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management