Młodszy specjalista ds. analiz i ekspertyz budowlanych

Instytut Analiz Budowlanych Sp. z o. o.

61-021 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Analiza roszczeń technicznych i kontraktowych,
Udział w opracowaniu ekspertyz i analiz technicznych realizowanych kontraktów,
Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji kontraktowej pod względem technicznym w zakresie sporów w toku realizacji inwestycji.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne - budownictwo,
Umiejętność analizy oraz sporządzania zestawień danych,
Samodzielność w pracy oraz inicjatywa,
Mile widziane doświadczenie w obszarze realizacji robot budowlanych, nadzorowania inwestycji po stronie inwestora, lub inżyniera kontraktu, rozpatrywania roszczeń inwestycyjnych,
Znajomość obsługi pakietu MC Office,
Znajomość MS Project, Norma,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Komunikatywność, umiejętność przekazywania informacji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.

Prezentacja firmy

<br/> <br/> <br/>Instytut Analiz Budowalnych to wyspecjalizowana jedno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie