Młodszy Specjalista ds. Analiz HR

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego Klienta, globalnej firmy z branży energetycznej, poszukuje do Krakowa osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie regularnych raportów, danych ilościowych i analiz wewnętrznych na podstawie danych z systemu ERP z obszaru HR.

• Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc.

• Pogłębienie metodologii analitycznej, weryfikacja i rozwój obecnie funkcjonujących narzędzi raportowania.

• Sporządzanie zestawień i analiza KPI.

• Pomoc przy administracji benefitami.

• Wykonywanie prac polegających na wsparciu innych pracowników zespołu HR w codziennych obowiązkach.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe/w trakcie nauki (student/studentka ostatniego roku studiów). Preferowane kierunki: matematyka stosowana, metody ilościowe w zarządzaniu, ekonomia, statystyka, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne.

Bardzo dobra znajomość MS Excel (lookups, pivot tables, Data model) oraz MS Power Point.

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie na poziomie min. B2. Znajomość terminologii fachowej z zakresu HR - mile widziana.

• Doświadczenie w pracy w obszarze SAP - mile widziane.

• Umiejętność planowania i koordynowania wielu różnorodnych i równoległych procesów.

• Dociekliwość, zdolności analityczne, systematyczność, sumienność i dokładność.

• Innowacyjność, inicjatywa, wnikliwość.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Umiejętność nawiązywania długotrwałych, partnerskich relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji.

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie międzynarodowej.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy(ewentualnie 3/4 etatu) lub na działalność gospodarczą.

• Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie i inne.

• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

• Miłą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka