Młodszy Specjalista ds. Aktuariatu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Posiadasz doświadczenie w analizach aktuarialnych bądź ryzyka w towarzystwie ubezpieczeniowym?

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w jednym z najlepszych zespołów na rynku?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, będącego instytucją ubezpieczeniową o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. AktuariatuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz aktuarialnych oraz analiz ryzyka dla wdrażanych i istniejących produktów ubezpieczeniowych;
  • Analiza profilu ryzyka, w tym kapitałowego wymogu wypłacalności;
  • Wsparcie departamentu w procesach zarządzania ryzykiem oraz zarządzania jakością danych;
  • Wsparcie w procesach zarządzania ryzykiem m.in. inwentaryzacji ryzyk, własnej ocenie ryzyka i wypłacalności, sporządzaniu raportów z zakresu zarządzania ryzykiem;
  • Udział w procesie raportowania ryzyka Solvency II;
  • Wsparcie Biura Zarządzania Ryzykiem w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, zarządzanie ryzykiem, ekonomia);
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze ubezpieczeniowym w dziale zarządzania ryzykiem bądź aktuarialnym;
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń, zarządzania ryzykiem, znajomość dyrektywy Solvency II będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Praca nad strategicznymi projektami biznesowymi;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.