Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

-przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz na zlecenie kierownika
-składanie zamówień na materiały biurowe, spożywcze, zamawianie materiałów firmowych
-obsługa i zarządzanie ruchem interesantów
-organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
-rozpisywanie faktur zbiorczych
- organizowanie cateringu

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
- dobra znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kategorii B
- podstawowa znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
- znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Inne