Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

80-298 Gdańsk, pomorskie

LS Airport Services S.A.

Opis stanowiska pracy

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- Efektywna organizacja prac administracyjnych w oddziale,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
- Tworzenie pism i raportów na potrzeby oddziału,
- Organizacja spotkań, koordynacja i umawianie terminów,
- Zarządzanie i koordynacja przepływu informacji,
- Realizacja zamówień materiałów biurowych,
- Organizacja i monitorowanie przebiegu szkoleń pracowniczych,
- Asysta w przygotowywaniu prezentacji i raportów,
- Kontakty administracyjne z Portami Lotniczymi,
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Wykształcenia średniego,
- Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel, Outlook,
- Samodzielności w działaniu i doskonałej organizacji pracy własnej,
- Elastyczności i wielozadaniowości,
- Umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
- Wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
- Mile widziane: doświadczenie w obszarze administracyjnym i/lub kadrowym.

Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych.... Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu, samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad czterdzieści linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Warszawie, Modlinie, Krakowie i Gdańsku. Zatrudniamy ponad półtora tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad pięciu milionów pasażerów.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja