Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych z językiem norweskim - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych z językiem norweskimMiejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z kontrahentami z Norwegii
  • Proaktywne zarządzanie procesem płatności
  • Ścisła współpraca z działem Księgowości oraz Obsługi Klienta
  • Eskalacja problemów do Team Leadera
  • Optymalizacja procesów wewnątrz zespołu

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka norweskiego min. B2/C1
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Umiejętności analityczne
  • Wcześniejsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku - mile widziane

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.