Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Młodszy/Specjalista ds. administracji

Wrocław, dolnośląskie

Hasco-Lek S.A.-Przedsiębiorstwo Produkcji Farnaceutycznej

Opis stanowiska pracy

Pracownik będzie odpowiedzialny za proces ofertowania, negocjacji oraz organizowania aktywności w następujących zakresach:

Zakupy spożywcze dla spółek Grupy Hasco oraz nieprodukcyjne:

•artykuły biurowe, woda, catering, wizytówki, pieczątki,

•realizacja zamówień produktów i usług związanych z imprezami okolicznościowymi,

•gospodarka gadżetami reklamowymi oraz prezentami dla Gości wewnętrznych
i zewnętrznych,

Podróże służbowe:

•organizacja i rozliczanie podróży służbowych, wyszukiwanie najlepszych ofert oraz negocjowanie cen,

•współpraca z agencjami lotniczymi, ewidencja podróży służbowych,

•obsługa w zakresie pośrednictwa wizowego dla pracowników Grupy.

W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

•pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•ambitną i pełną wyzwań pracę w miłej i swobodnej atmosferze,

•możliwość uczestnictwa w szkoleniach,

•możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego.

Wymagania

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

•wykształcenie wyższe,

•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w biurze podróży,

•znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym rezerwacje podróży służbowych,

•kreatywność w rozwiązywaniu problemów, samodzielność w działaniu,

•komunikatywność, dobra organizacja czasu i zadań, szybkość w działaniu, dynamizm,

•prawo jazdy kategorii B – czynne.

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz... produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat. Naszym najcenniejszym kapitałem są nasi pracownicy.

W tak dużej organizacji jak nasza, każdy ma szansę znaleźć dla siebie idealne miejsce. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, a także młode i ambitne osoby, dlatego doceniamy zarówno wiedzę płynącą z wieloletniego doświadczenia, jak i energię jaką oferują młode talenty.

Cały czas się rozwijamy, otwieramy się na nowe pomysły i możliwości, a co za tym idzie oferujemy pracę na różnorakich stanowiskach w wielu działach. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszej zakładki kariera, gdzie regularnie umieszczamy nowe ogłoszenia o pracę.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy:
6
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Multisport, ubezpieczenia grupowe, dopłaty do wydarzeń kulturalnych i sportowych
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa