Młodszy Specjalista ds. administracji

Profi Credit Polska S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 14 lat i współpracujemy z grupą 3 000 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Profil naszego pracownika:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki prawnicze lub administracyjne),
  • doskonała organizacja pracy - rzetelność, zaangażowanie, samodzielność,
  • dynamika w działaniu połączona z umiejętnością pracy wielozadaniowej,
  • wysoki poziom komunikatywności i umiejętności interpersonalnych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań:

  • administrowanie umowami najmu (w tym konsultacje prawne i negocjacje zapisów umów),
  • przygotowywanie i realizacja przetargów oraz zamówień materialnego wyposażenia Spółki,
  • weryfikacja kosztów względem funkcjonujących limitów,
  • merytoryczna kontrola faktur od dostawców i kontrahentów,
  • działania administracyjne oraz prowadzenie odpowiednich ewidencji i wykazów.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i poszerzania kompetencji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • rozbudowany i atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".