MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Profi Credit Polska S.A.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie przetargów zgodnie z procedurami Spółki,
  • merytoryczna kontrola umów, aneksów i faktur od kontrahentów oraz dostawców,
  • weryfikacja kosztów względem funkcjonujących limitów,
  • współpraca z kurierami, w tym obsługa reklamacji przesyłek,
  • działania administracyjne oraz prowadzenie odpowiednich ewidencji i wykazów.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na długoterminową umowę o pracę na zastępstwo, z perspektywą pozostania w strukturze Spółki,
  • profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i poszerzania kompetencji,
  • pracę w charyzmatycznym, dynamicznym zespole, w koleżeńskiej atmosferze,
  • atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, a wśród nich karta OK System, język angielski w czasie pracy, pakiet medyczny, dodatkowe dni urlopu, dofinansowanie do świąt i wypoczynku,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała

Profil kandydata:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doskonała organizacja pracy - zaangażowanie, samodzielność, rzetelność,
  • dynamika w działaniu połączona z umiejętnością pracy wielozadaniowej, pod presją czasu,
  • wysoki poziom komunikatywności,
  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • co najmniej wykształcenie średnie.