Młodszy Specjalista ds. Administracji - wsparcie zespołu sprzedażowego

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1162548

Federal Express Corporation poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Administracji.
Twoja nowa firma Federal Express Corporation (FedEx Express) to największa na świecie firma transportu ekspresowego. Globalna sieć transportowa FedEx Express zapewnia szybką i niezawodną dostawę paczek i przesyłek na całym świecie.

Twoje zadania:
- koordynowanie i wsparcie pracy zespołu sprzedażowego
- dbanie o obieg dokumentów i płynne przekazywanie informacji
- organizowanie i koordynowanie podróży służbowych
- planowanie i organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, w tym planowanie telekonferencji i wideokonferencji
- przygotowywanie raportów na podstawie zebranych danych i prezentowanie ich w dobrej formie wizualnej

Wymagania:
- 1-2 letnie doświadczenie w obszarze administracji i/lub sprzedaży
- bardzo dobry angielski (C1)
- swobodne posługiwanie się Excelem

W zamian firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów,  szansę na nowy start i możliwość rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowej firmie. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie społeczne.

Nie wahaj się i aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland