MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH

Webcon Sp. z o.o.

Kraków, 30-394, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • udział w procesie pozyskiwania nowych klientów
  • obsługa zapytań przychodzących
  • udział w przygotowywaniu spotkań, kalkulacji, ofert i umów
  • procesowanie zamówień
  • przygotowywanie i aktualizacja materiałów handlowych

Oferujemy:

  • współpracę z ciekawymi klientami segmentu dużych i średnich firm, we wszystkich branżach
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w doświadczonym, ambitnym i otwartym zespole,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

Wymagania

  • zainteresowanie sektorem technologii, w szczególności w sferze oprogramowania dla firm i/lub projektów informatycznych
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

WEBCON Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnej platformy obiegu dokume... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting