Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0015

Obowiązki:

- kreowanie i planowanie strategii kampanii marketingowych w mediach interaktywnych,
- wykorzystywanie potencjału mediów interaktywnych do powiększania znajomości marki i produktów,
- analizowanie treści w szeroko pojętych mediach społecznościowych, prowadzenie kampanii marketingu szeptanego,
- monitorowanie i aktywne reagowanie na informacje dotyczące marek i produktów firmy w Internecie,
- podejmowanie dyskusji na lokalnych forach oraz blogach.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Opis stanowiska: Zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem kampanii w mediach interaktywnych; podejmuje działania medialne w serwisach społecznościowych; odpowiada za efektywność prowadzonych kampanii i aktualizację zamieszczanych informacji promujących firmę, markę, produkt, itp Poszukujemy osoby, która: - posiada podstawową znajomość narzędzi i technik marketingowych on-line, - potrafi analizować skuteczności kampanii w mediach społecznościowych. Mile widziane: * znajomość rozwiązań reklamowych i trendów w social media: FB/IG/LinkedIn, * zainteresowanie mediami społecznościowymi, marketingiem internetowym i/lub rynkiem reklamy online, * terminowość, samodzielność, umiejętność pracy według harmonogramu z kilkoma projektami jednocześnie.

Miejsce pracy: INSTALATORÓW 3/8, 35-210 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dane kontaktowe: 177852296 (CV proszę przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@grupaww.pl) Klauzula: Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa WW Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Grupa WW Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy