Młodszy specjalista do spraw rekrutacji

Work Service Express

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla spółki Outsourcing Solutions Partner poszukujemy:

Młodszego specjalisty do spraw rekrutacji!

Zapraszamy team playerów, a jeżeli dodatkowo lubisz długie rozmowy z ludźmi, to...

Bardzo chcielibyśmy Cię poznać!

CO OFERUJEMY?

  • Wdrożenie do pracy lub pełne wprowadzenie do zawodu dla początkujących
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu rekrutacji na rynki międzynarodowe,
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego opiekuna w czasie wdrożenia,
  • Możliwość awansu i rozwoju, prawdziwa pierwsza praca otwierająca nowe możliwości,
  • Wynagrodzenie dostosowane do twoich oczekiwań oraz wciąż rosnących umiejętności,
  • Prace w otwartym zespole z przerwami na kawę i obiad oraz krótkie pogawędki!
  • Cały zbiór benefitów: różne rodzaje karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

Ciekawy co będzie w twoim zakresie obowiązków?

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych od redagowania ogłoszenia po polecenia kandydatów do naszych zagranicznych klientów,
  • Analiza aktualnej sytuacji na rynku pracy oraz potencjalnych nowych ofert pracy dla naszych kandydatów,
  • Obsługa klientów połączona z nauką specyfiki rynku pracy i transgranicznej wymiany pracowników,
  • Obsługa eventów zewnętrznych,
  • Współpraca z innymi działami – razem tworzymy zgraną ekipę.

Wymagania

Czego szukamy w naszych potencjalnych specjalistach?

  • Gotowości do aktywnego uczenia się pracy w obszarze rekrutacji,
  • Otwartości i chęci współpracy z innymi,
  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu i prowadzenia rzeczowej rozmowy,
  • Znajomości programów pakietu MS Office,
  • Dobrej organizacji pracy.

Znasz języki obce takie jak angielski, francuski, niemiecki ? U nas zawsze jest to mile widziane!

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta