MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW POZYCJONOWANIA - SEO

GRUPA WW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0016

Obowiązki:

- Dobór słów kluczowych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi.
- Wykonywanie audytów SEO z elementami UX.
- Odpowiada za działania off-site.
- Optymalizuje strony poprzez wykonywanie szeregu działań (onsite).
- Współpracuje z web developerem przy planowaniu architektury strony.
- Współpracuje z SEO copywriterami.
- Współtworzy i dba o rozwój stron zapleczowych.
- Regularnie sprawdzać dane z Google Search Console oraz Google Analytics.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Opis stanowiska: Głównym zadaniem specjalisty jest dobór rozwiązań, aby promowane strony internetowe generowały jak najwięcej jakościowego ruchu na jak najwięcej fraz kluczowych. Specjalista SEO zajmuje się optymalizacją stron internetowych, czyli dostosowywaniem ich pod wymogi wyszukiwarek internetowych. Analiza wyrażeń kluczowych związanych tematycznie z branżami klientów oraz analiza ruchu najlepszej konkurencji (benchmarków), na podstawie której szacuje ruch, który może dana strona osiągnąć. Poszukujemy osoby, która: - zna system CMS (m.in. WordPres) pozwalający na sprawne aktualizowanie stron internetowych i dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie. - zna podstawy składni: HTML/XHTML, CSS. - potrafi w sposób podstawowy analizować strony internetowe. - zna podstawowe zagadnienia związane z hostingiem i domenami. Mile widziane: * wiedza z obszaru webdesign, graficznej komunikacji marketingowej w Internecie np. bannery, mailingi). * doświadczenie w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych. * terminowość, samodzielność, umiejętność pracy według harmonogramu z kilkoma projektami jednocześnie.

Miejsce pracy: INSTALATORÓW 3/8, 35-210 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dane kontaktowe: 177852296 (CV proszę przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@grupaww.pl) Klauzula: Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa WW Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Grupa WW Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy