Młodszy specjalista do spraw kadr

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice (Tulipan Park)
Nr ref. DM/01/2021/SBD

Obowiązki:
• Zapewnienie doradztwa HR oraz zgodności działań z przepisami prawa pracy
• Odpowiadanie na potrzeby pracowników i ich zapytania
• Zdalne wsparcie z obszaru kadr i benefitów pracowniczych oddziału SBD Poznaniu
• Wsparcie procesów rekrutacyjnych – uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych
• Reprezentowanie Pracodawcy wewnątrz firmy oraz wobec instytucji zewnętrznych
• Przygotowywanie danych i raportów HR
• Onboarding pracowniczy
• Administracja HR w tym min. :
- Nadzór nad poprawnością oraz aktualizowanie teczek personalnych
- Wystawienia zaświadczeń pracownikom (min o zarobkach i zatrudnieniu)
- Wystawianie skierowań na badania
- Wystawianie świadectw pracy
- Nadzór nad terminowym przeprowadzaniem badań lekarskich oraz szkoleń BHP
- Przygotowywanie umów o pracę oraz aneksów do umów o pracę
• Przeprowadzanie procesu zatrudnienia pracowników
• Przeprowadzania first i exit interview
• Obsługa programu People Soft – wprowadzanie danych, zwolnienia, zatrudnienia, zmiana danych – nadzór nad poprawnością danych pracowniczych.
• Współpraca z APT w zakresie obsługi i rozliczania czasu pracy pracowników
• Rozliczanie czasu pracy w systemie Infinite
• Terminowe dostarczanie danych do naliczania płac
• Obsługa systemu benefitów oraz świadczeń pozapłacowych pracowników- zgłoszenia, rozwiązywanie problemów, współpraca z przedstawicielami.
• Przestrzeganie i egzekwowanie polityk HRowych w spółce

Oferujemy:
• Zatrudnienie przez APT, po 2 miesiącach przejęcie bezpośrednio pod klienta
• Możliwość elsatycznych godzin pracy oraz częściowej pracy zdalnej
• Po zatrudnieniu bezpośrednio u klienta pakiet benefitów- karta do automatu, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, ZFŚS, PPE.
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w obszarze kadrowym – minumum 1 rok
• Znajomość przepisów prawa pracy
• Skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Zainteresowanie pracą związaną z dokumentami i ich analizą
• Język angielski – znajomość na poziomie min. B1

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.