MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

MODUS OPERANDI SP. Z O. O.

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1764

Obowiązki:

kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej, akt osobowych: praca w programie kadrowo-płacowym; obsługa kadrowa pracowników; prowadzenie rozliczeń z ZUS; wsparcie całego procesu administracji kadrowej poprzez weryfikację zatrudnienia oraz sporządzanie umów o pracę, aneksów, informacji o warunkach zatrudnienia, zaświadczeń o zatrudnieniu oraz innych związanych ze stosunkiem pracy; prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników; implementowanie nowych rozwiązań w procesach

(godziny pracy 7.30-15.30)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane umiejętności analityczne, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego i rosyjskiego; minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

Miejsce pracy: 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy