Młodszy specjalista d/s sprzedaży / Account manager/ Przedstawiciel handlowy

Ozparts Sp. z o.o. Sp. kom.

Sierpiec, Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy blisko 10-letnią firmą zajmującą się dystrybucją australijskich części samochodowych w Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Ozparts Sp. z o.o. Sp. kom.
Miejsce pracy: Sierpiec, Warszawa

Obowiązki:

  • współpraca w przygotowaniu katalogów oraz materiałów promocyjnych i wsparcie technicznego dla klientów
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji dotyczących strategii sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność zarządzania projektami oraz organizacji czasu pracy
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dyspozycyjność i sumienność
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • możliwości wyjazdów zagranicznych