Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

Młodszy Specjalista - Administrator IT

Warszawa, mazowieckie

PGE Systemy S.A.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Administrowanie systemami IT wspierającymi handel energią
  • Identyfikacja, pozyskiwanie i dokumentowanie potrzeb biznesowych Spółek z GK PGE
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów analizy biznesowej
  • Współtworzenie scenariuszy testowych oraz innych rozwiązań projektowych
  • Zespołowe opracowywanie koncepcji rozwiązań ICT dla Spółek z GK
  • Współpraca z Dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz innymi jednostkami organizacyjnymi w ramach GK

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne
  • Teoretycznej wiedzy w przygotowywaniu analiz w ramach realizacji projektów rozwojowych IT
  • Własna inicjatywa w rozwiązaniu problemów biznesowych
  • Znajomość SQL i pakietu MS Office
  • Kreatywność i dokładność
  • Szeroko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • Znajomość funkcjonowania Rynków Energii w Europie i systemów IT wspierających handel energią
    • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów analizy biznesowej, znajomość notacji i narzędzi do modelowania (UML, BPMN)

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki kariery
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w budowie nowoczesnej organizacji IT
  • Uczestnictwo w dużych projektach informatycznych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bogaty program szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Stabilność zatrudnienia

Wymagania

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

PGE Systemy S.A. jest spółką zajmującą się świadczeniem usług teleinformatycznych dla... spółek GK PGE.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Analityka , Praca IT - Konsulting , Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems