Młodszy specjalista administracji (k/m)

Trenkwalder

Brzezie k Opola, Brzezie, opolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzezie k Opola, Brzezie
Obowiązki:
  • zapewnienie prawidłowej organizacji biura,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • bieżące kontakty z klientami i podwykonawcami,
  • realizacja zakupów,
  • prowadzenie terminarza spotkań przełożonych,
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom komunikatywności,
  • dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu Office.

Oferujemy:
  • umowę-zlecenie lub umowę o pracę,
  • pracę w ramach biura budowy,
  • pracę w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • wynagrodzenie miesięczne: 2800 zł brutto,
  • miejsce pracy: Brzezie k. Opola.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy