Młodszy Ślusarz-Spawacz – do przyuczenia

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient – producent i dystrybutor gazów technicznych - poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:
- W pierwszym okresie zatrudnienia proste prace ślusarsko-spawalnicze
- Zaangażowanie w procesie nauki zawodu ślusarz-spawacz

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Stałe wynagrodzenie miesięczne
- Bardzo dobre warunki socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)
- Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)
- Darmowa kawa, herbata + napoje
- Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)

Wymagania

- Chęć do pracy
- Chęć rozwoju i przyuczenia do zawodu ślusarz/spawacz
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
- Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego - mile widziana (zapewniamy szkolenie)
- Uprawnienia lub umiejętności w spawaniu dowolną metodą - mile widziane

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji