Semisul Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą działającą na rynku międzynarodowym od ponad 20 lat. Naszym głównym celem jest zapewnienie wykwalifikowanej kadry na projektach przemysłowych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby dla której proces rekrutacji jest obszarem zainteresowań zawodowych. Dołącz do naszego Zespołu i rozpocznij pracę na stanowisku:

Młodszy Rekruter

Zapraszamy do współpracy jeśli:

  • jesteś Absolwentką / Absolwentem lub finalizujesz studia związane z tematyką HR
  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie i rozwijać się w obszarze HR
  • dobrze znasz social media
  • lubisz pracować w bazach danych
  • naturalnie komunikujesz się w języku angielskim min. na poziomie B2
  • praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność

Główne zadania:

  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń
  • podejmowanie działań w social media
  • analiza i preselekcja CV
  • prowadzenie bazy danych
  • kontakt z kandydatami
  • realizacja działań wspierających pracę HR

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracy
  • zdobycie doświadczenia w HR w międzynarodowej organizacji w dynamicznym środowisku
  • przyjazną i efektywną atmosferę