Młodszy Referent ds. Wsparcia Sprzedaży

Gi Group Poland S.A.

Legionowo, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Legionowo
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja zgłoszeń, wniosków, reklamacji i skarg Klientów
  • przygotowanie i wysyłanie do Klientów informacji zwrotnych po realizacji zgłoszeń
  • zawieranie/aneksowanie/rozwiązywanie umów kompleksowych oraz umów sprzedaży z Klientami w trybie korespondencyjnym
  • archiwizacja dokumentacji zgromadzonej w trakcie realizacji zgłoszeń Klientów

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office, w szczególności MS Excel
  • bardzo dobrzej organizacji czasu oraz samodzielności w działaniu
  • umiejętności komunikacji z innymi członkami zespołu, bycia graczem zespołowym
  • chęci do pracy oraz do poszerzania swojej wiedzy
  • mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej

CO OFERUJEMY?

  • pracę od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 8:00-16:00,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju,
  • stabilne zatrudnienie w znanej firmie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.