Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2247

Obowiązki:

- opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci napowietrznych, kablowych i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) różnych napięć lub
- opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
-wykonywanie niezbędnych obliczeń,
- uzgadnianie dokumentacji technicznych,
- udział w koordynacji międzybranżowej projektów,
- udział we współpracy z inwestorem, dostawcami urządzeń i podwykonawcami,
- nadzór autorski w zakresie sporządzonych projektów,
- udział w opiniowaniu dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektrotechnika lub Budownictwo),- znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji linii i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) lub- znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz budynków przemysłowych,- doświadczenie w projektowaniu w branży elektrycznej lub konstrukcyjno-budowlanej, w tym umiejętność opracowywania projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych, - prawo jazdy kategorii B, Dodatkowym atutem będą: - znajomość j. angielskiego,- gotowość do zagranicznych podróży służbowych.miejsce wykonywania pracy - 35-105 Rzeszów, ul. Przemysłowa 1, + praca w delegacji na terenie kraju

Miejsce pracy: Przemysłowa 1, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 35-105 Rzeszów, ul. Przemysłowa 1, + praca w delegacji na terenie kraju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Energetyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy