Młodszy projektant/technolog - SolidWorks

P.P.U. ANKO Andrzej Kołaczkowski

03-683 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie dokumentacji technicznej 2D urządzeń laboratoryjnych i naukowych na podstawie istniejących projektów 3D
- prace projektowe przy konstrukcji nowych wyrobów i tworzenie dokumentacji technicznej
- praca wymaga ciągłej nauki i zaangażowania
- praktyczne wykorzystanie SolidWorks

Wymagania

- duża swoboda w pracy na komputerze
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu
- bardzo dobra znajomość SolidWorks

Prezentacja firmy

Firma produkująca urządzenia precyzyjne i laboratoryjne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria