Młodszy projektant odzieży

ToP Secret

Łódź, 94-250, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej do naszej centrali w Łodzi poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

MŁODSZY PROJEKTANT ODZIEŻY

W ramach stanowiska oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • Kontakt ze światem mody w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
  • Realny wpływ na współtworzenie kolekcji
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Pakiet benefitów, w tym zniżki na zakupy w sklepach firmowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w powstawaniu założeń kolekcji
  • Przygotowywanie propozycji projektów do wybranych tematów
  • Opracowanie katalogów jakości i akcesoriów
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej projektów, komentarzy otrzymanych próbek według określonych standardów oraz ocena wzoru pod kątem dopuszczenia do produkcji
  • Śledzenie i analizowanie tendencji mody pod kątem zastosowania ich w kolekcjach

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe zdobyte na ASP
  • Dobra znajomość programów Corel Draw oraz aplikacji MS Office
  • Mile widziana znajomość Adobe Photoshop, Illustrator i Corel Photo Paint
  • Kreatywność
  • Wizja – posiadanie koncepcji projektowanych przez siebie produktów i umiejętność jej obrony
  • Znajomość trendów mody
  • Nastawienie sprzedażowe – świadomość wpływu produktu na sprzedaż
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Grafika / Projektowanie