Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/09/2018.

Młodszy Programista SQL ze znajomością C#

Poznań, wielkopolskie

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Uczenie się od innych i dzielenie się własną wiedzą to dla Ciebie przyjemność? Tam, gdzie inni widzą problem, Ty widzisz rozwiązanie? Kontakt z klientem jest dla Ciebie równie ważny, jak tworzenie nowoczesnych rozwiązań? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszego zespołu.

Dostarczamy dla naszego klienta z branży finansowej nowoczesne rozwiązania, które tworzymy dzięki nowoczesnym narzędziom takim jak Visual Studio 2013/15, node.js, React, Jenkins, IBExpert, system kontroli wersji GIT.

Nasz dzień nigdy nie wygląda tak samo, rozwijamy aplikację webową opartą o bazę danych, która charakteryzuje się wysokim poziomem integracji z systemami zewnętrznymi, tworzymy nowe rozwiązania, obsługujemy bieżące zgłoszenia, pracujemy w metodyce SCRUM. To dla Ciebie za mało? Masz także możliwość bezpośredniej współpracy z klientem, analizy jego potrzeb oraz wsparcia w dynamicznym rozwoju. Każdego dnia mamy możliwość obserwować efekty naszych działań!

Pracując u nas masz wpływ na to, jak wygląda Twoja praca, możesz współdecydować o sprawach zarówno codziennych, jak i mieć głos w sprawach strategicznych czy finansowych. Jako firma funkcjonujemy opierając się na transparentności informacji i decyzji, zarówno w zespołach, jak i całej firmie.

Co będzie należało do Twoich zadań:

  •  projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET oraz SQL
  •  rozwijanie istniejącego systemu dedykowanego dla Klienta
  •  odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  •  współpraca z Klientem podczas realizacji zadań

Wymagania

Jakie umiejętności będą Ci potrzebne do realizacji zadań?

  • znajomość SQL, PL/SQL
  • podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoka komunikatywnoś

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość C# oraz ASP.NET
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość Javascript, React oraz modelu MVC

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych – zarówno z zakresu zagadnień technologicznych jak i biznesowych
  • opiekę mentora w pierwszych miesiącach pracy
  • przejrzysty proces wdrożenia
  • system kafeteryjny (karta Multisport Benefit, prywatna opieka medyczna, bilety do kina oraz wiele innych atrakcji)

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie dla biznesu, mocno dostosowane do... indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozwiązujemy te problemy, których nie da się rozwiązać poprzez stosowanie ogólnodostępnych programów klasy ERP. Jesteśmy firmą opartą o samoorganizujące się zespoły i mamy bardzo spłaszczoną strukturę zarządzania. Każdy pracownik ma wpływ na kształt firmy i możliwość współdecydowania w różnych sprawach – od tych najmniejszych, aż do strategicznych i finansowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management