Młodszy Programista PLC

Orienta Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PROGRAMISTA PLC

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC
  • Opracowywanie specyfikacji projektów
  • Tworzenie oprogramowania do sterowników, wykorzystywanych w zakładach z branży spożywczej i farmaceutycznej
  • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych
  • Uruchomienia systemów automatyki

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - Automatyka, Energetyka, Elektronika,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość platform Siemens (Step 7, WinCC, Tia-Portal) oraz AllenBradley,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.