Młodszy Programista PL/SQL

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Zdalne wsparcie wysokojakościowych rozwiązań we współpracy z międzynarodowymi zespołami
  • Wdrażanie systemu Avaloq Banking z użyciem PL/SQL
  • Parametryzowanie systemu zgodnie z potrzebami klienta
  • Pomoc klientom w utrzymaniu dostarczonych rozwiązań

Wymagania:

  • Ukończone studia w zakresie nauk ekonomicznych lub IT
  • Praktyczna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Umiejętności programowania w PL/SQL
  • Dokładność, punktualność i samodzielność w działaniu
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku pracy
  • Duże możliwości rozwoju
  • Możliwość pracy na projektach zagranicznych u Klienta
  • Umowę o pracę, roczne bonusy oraz budżet szkoleniowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Możliwość uczestnictwa w eventach i zagranicznych wyjazdach integracyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.