Młodszy programista PHP

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Katowice
  • Praca zdalna: obecnie w wymiarze 50%, po COVID: 1-2 dni w tyg. HO
  • Wielkość teamu projektowego: 5-7 os. (frontend dev./backend dev., testerzy) + PO, analitycy
  • Projekt: długofalowa współpraca, rozwój wewnętrznej platformy firmy i systemów do jej zarządzania (systemy płatności, systemy bonusowe, CMS, system klasy ERP, czat online), głównie nowe funkcjonalności
  • Technologie wykorzystywane w firmie:
  • -Frontend: Angular, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS
  • -Backend: PHP, Symfony
  • -Kafka, Rabbit, Kubernetes, Docker, Google Cloud Platform (niebawem), Gitlab, Git, Jira, SCRUM
  • Budżet: 7 000-10 000 PLN netto +VAT (B2B) -w tym 26 dni płatnego urlopu / 6 000- 8 000 PLN brutto (UoP)

Zakres obowiązków:

  • Praca nad różnymi projektami i rozwijaniem aplikacji do zarządzania firmą
  • Projektowanie i analiza oprogramowania przy uwzględnieniu wysokiej jakości kodu
  • Wykonywanie Code Review oraz tworzeniem testów automatycznych
  • Weryfikacja zgłoszeń i rozwiązywaniem problemów dotyczących systemów produkcyjnych
  • Udział w spotkaniach zespołu od planowania po retrospektywę
  • Współpraca z zespołami programistów, testerów, a także z użytkownikami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia jako backend developer
  • Znajomość jednego z popularnych frameworków (Symfony, Zend, Laravel, Yii)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Mile widziana znajomość: Doctrine, Redis, TypeScript, Docker , Kubernetes lub Unit testing

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole inżynierów
  • Przyjazną atmosferę, brak dress-code-u
  • Nowoczesne biuro (oddane do użytku 1 m-c temu)
  • Płatne szkolenia
  • Pakiet sportowy dla pracownika i jego rodziny
  • Parking dla samochodów i rowerów
  • Chill room
  • Kantyna
  • Benefity żywieniowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.