Młodszy Programista PHP

TNN Finance S.A.

41-219 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  1. Bieżąca obsługa serwisu Kantoronline
  2. Rozwijanie nowych funkcjonalności serwisu oraz aplikacji internetowych w języku PHP zgodnie z przyjętymi wytycznymi

Wymagania

  1. Wykształcenie kierunkowe w obszarze programowania
  2. Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  3. Znajomość PHP i SQL pozwalająca na samodzielne realizowane projektów
  4. Znajomość HTML, CSS, Javascript i jQuery
  5. Umiejętność programowania obiektowego
  6. Znajomość narzędzia GIT
  7. Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  8. Proaktywne nastawienie
  9. Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji
  10. Znajomość przynajmniej jednego z frameworków (Kohana, Symfony, Zend)
  11. Znajomość i umiejętność posługiwania się zasadami DDD
  12. Znajomość systemu zarządzania treścią Wordpress

Prezentacja firmy

TNN FINANCE S.A. - Kantoronline pl <br/> <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria