Młodszy programista .NET

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005173
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie nowoczesnych aplikacji;
  • Samodzielne tworzenie dokumentacji projektowej;
  • Udział we wdrożeniach oprogramowania w zespole Data Analytics;
  • Współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne);
  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#;
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych;
  • Znajomość: JavaScript, HTML5, CSS;
  • Umiejętność testowania oprogramowania.

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ciekawe i międzynarodowe projekty;
  • Bardzo dobra atmosfera pracy;
  • Opieka medyczna i karta sportowa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.