MŁODSZY PROGRAMISTA .NET

BCSG Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o nowoczesne technologie.

W związku z uruchomieniem nowego projektu, polegającego na migracji rozwiązań on-premise do chmury, poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu jako:

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie i utrzymanie oprogramowania .NET
  • realizowanie projektów zgodnie z metodyką Agile przy użyciu JIRA i TFS
  • uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami systemu w zakresie rozwiązywania problemów
  • współpraca z zespołem programistów (przegląd kodu, planowanie Sprintów, podział zadań)
  • realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
  • udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnym z metodyką Scrum

WYMAGANIA:

  • znajomość programowania obiektowego – język C#, platforma .NET
  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • znajomość SQL
  • praktycznej znajomości wzorców projektowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci rozwijania własnych umiejętności i poznawania nowych technologii

OFERUJEMY:

  • długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach
  • specjalistyczne szkolenia i certyfikacje
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów
  • wpływ na techniczny rozwój projektów
  • pracę w młodym, dynamicznym, wielojęzycznym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego
  • pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT
  • współpracę z wiodącymi dostawcami usług w chmurze

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy