Mlodszy Programista Microsoft Dynamics

Cyclad Sp. z o.o.

Bieruń, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bieruń

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Aktualnie dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, zajmującego się importem i dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli, skuterów oraz ATV poszukujemy pracowników na stanowiska Programisty do pracy w Bieruniu.

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w analizowaniu oraz projektowaniu struktur systemów informatycznych
  • Współtworzenie integracji systemów informatycznych
  • Analiza wymagań biznesowych wewnętrznych jednostek organizacyjnych
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi
  • Przygotowywanie dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość języka T-SQL
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość Reporting Services
  • Znajomość SQL Server
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość Microsoft Dynamics AX 2009 / 2012
  • Znajomość Microsoft Dynamics CRM
  • Znajomość architektury aplikacji webowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • Dostęp do najnowszych narzędzi pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.