Młodszy Programista Javascript

Black Label

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niewielkim, doświadczonym zespołem. Od wielu lat współpracujemy ze twórcami najbardziej popularnych bibliotek do rysowania wykresów w Javascripcie, Highcharts. Szukamy kogoś kto nam pomoże w pracy nad tymi bibliotekami. Wystarczy, że znasz Javascript, biblioteki Highcharts szybko Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin
  • pracę w biurze w Krakowie (można część pracy wykonywać zdalnie albo raz na jakiś czas popracować z dowolnego zakątka globu)
  • luźną atmosferę - zwierzęta w biurze, wspólne posiłki, grę w piłkę itd.
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • lekcje angielskiego, Multisport, opieka medyczna

Wymagania

Szukamy kogoś kto zna Javascript i szybko się uczy. Nie musisz znać bibliotek w których pracujemy, nauczymy Cię tego. Innymi słowy, szukamy kogoś kto:

  • umie pisać JavaScript
  • zna dobrze angielski
  • pisze nieinwazyjny kod
  • wykorzystuje cechy HTML5 i CSS3, wie czym jest "graceful degradation"
  • chce się rozwijać

Masz konto na Githubie? Chętnie zerkniemy.

Prezentacja firmy

Współtworzymy biblioteki do rysowania wykresów w Javascripcie: Highchart... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy