Młodszy programista JAVA

IT4KAN sp. z oo

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- modyfikacja oraz rozwój aplikacji m.in. w technologii J2EE

- 2. linia wsparcia technicznego dla klientów

- udział we wdrożeniach aplikacji u klientów

Wymagania:

- wykształcenie informatyczne

- tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu

- znajomość algorytmów i struktur danych oraz wzorców projektowych

- podstawowa znajomość technologii JSF, EJB, Hibernate, IDE Eclipse, Git

- znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie czytania dokumentacji

- komunikatywność

Mile widziane:

- znajomość serwera aplikacyjnego Glassfish

- znajomość SQL

- znajomość HTML, CSS i JavaScript

- podstawowa znajomość zagadnień związanych z TCP/IP

- podstawowa znajomość Primefaces

- znajomość usług SOAP/REST

- znajomość DICOM, HL7

- znajomość programowania na iOS lub Android

Forma współpracy:

- Etat / Własna DG / Zlecenia

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko "Młodszy programista JAVA" prowadzonej przez IT4KAN sp z o.o. z siedzibą w Katowicach przy al. Roździeńskiego 188c od czerwca 2018 roku.

Oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych przez IT4KAN dostępnymi na stronach "www.it4kan.pl/dane-osobowe" i że zostałem poinformowany, że:
- dane osobowe będą przetwarzane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia rekrutacji
- mam m.in. prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, oraz do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Prezentacja firmy

IT4KAN to zespół specjalistów dysponujących wieloletnim doświadczeniem w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy