Młodszy Programista Aplikacji Internetowych (lokalizacja: Kielecki Park Technologiczny)

BetterIT Sp. z o. o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

O nas:

BetterIT - dostawcy skutecznych rozwiązań informatycznych dla klientów z całej Polski.

Wdrażamy nowoczesne aplikacje, budujemy skuteczne strony www i duże systemy IT, wspierające działalność naszych klientów w obszarze zwiększania sprzedaży i obniżania kosztów. Cenimy rozwiązania innowacyjne, a przede wszystkim realizujące cele klientów i tylko takie im oferujemy. Nieustannie poszukujemy coraz efektywniejszych rozwiązań, bo wiemy, że zawsze można zrobić coś więcej i lepiej. Cieszymy się, gdy możemy obserwować jak rozwijają się nasi klienci, a wraz z nimi - my sami. Działamy w sprawnym zespole, w którym aktualnie brakuje Ciebie.

Opis stanowiska:

Jeżeli chcesz rozwijać się razem z nami, lubisz rozwiązywać problemy, wiesz dlaczego HTML nie jest językiem programowania, jaka jest różnica między int'em a float'em, a do tego, sam świetnie zarządzasz swoim czasem i interesujesz się nowymi technologiami, dołącz do naszego zespołu i razem z nami buduj lepszą stronę usług IT. Dołącz do BetterIT.

Do Twoich obowiązków należałoby:

  • tworzenie wysokiej jakości serwisów WWW,
  • tworzenie systemów dedykowanych dla renomowanych firm,
  • utrzymanie aplikacji,
  • współpraca z Project Managerami, Analitykami, Grafikami oraz Testerami.

Wymagania:

Dołącz do naszego zespołu, jeżeli:

  • znasz PHP, JavaScript, CSS3, HTML5, MySQL,
  • masz zapał do pracy i umiesz systematycznie pracować,
  • nie wymagamy doświadczenia, wystarczą prace akademickie.

W zamian otrzymasz:

  • pracę w renomowanej firmie IT(nie agencji marketingowej),
  • przejrzyste zasady współpracy,
  • możliwość rozwoju oraz ciekawe projekty,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy do współpracy osoby z Kielc i okolic (konieczność wizyt w biurze).